ELMUN JÄSEN MUISTATHAN UUSIA JÄSENYYTESI!
05.09.2016 - 13:33
Salla Vallius

Tarkkasilmäiset ovatkin jo varmasti huomanneet, että uusi jäsenkausi starttasi nyt syyskuussa. Näin ollen nyt onkin oiva aika päivittää oma jäsenyys voimaan uudelle jäsenkaudelle, joka on voimassa 1.9.2017- 31.8.2018.

 

Kuinka?
Jäsennyyden päivittäminen on helppoa. Noudatat vain alla olevia ohjeita, niin uusi jäsenkortti napsahtaa postilaatikkoosi tuotapikaa.

Maksa verkkopankissa jäsenmaksu 15e / hlö
Elmun tili - NordeaFI04 1555 3000 1150 23
Saaja: Elävän Musiikin Yhdistys Elmu ry
Viestiksi: Nimesi, osoitteesi,  jäsennumerosi ja meiliosoite!

 

Miksi?
Elmun jäsenenä olet äänivaltainen yhdistyksen vuosikokouksessa, jossa päätetään yhdistyksen toiminnasta. Jäsenet eivät myöskään maksa Nosturin/Elmun Baarin keikoilla eteispalvelumaksua. Lisäksi luonas ja baarituotteet ovat jäsenille edullisempia unohtamatta tietenkään elmun festarimatkoja ja muita konsertti yms. etuja. Tarkempaa listaa löydät tästä linkistä!

YHTEYSTIEDOT

Tuomas Finne (puheenjohtaja):

Tuomas@elmu.fi

 

Hallitus:

hallitus@elmu.fi